Günhan Koleji Günhan Koleji Günhan Koleji
5.4

Bu okulun ortalama puanı : 5.4

2595 kez oylandı

Günhan Koleji

Günhan Koleji


Günhan Koleji
PİRİREİS SOKAK NO:53 MALTEPE/İSTANBUL, İstanbul Ortaöğretim,
2163833769 - 2164420193 http://www.kolejlerburada.com/kolej/689-istanbul-ortaogretim-gunhan-koleji.html
Oyla:
Günhan Koleji Kullanıcı Oyu: 5.6 / 10 (2595 oy)
Günhan Koleji Sosyal İmkanları
 • Anaokulu
 • Anadolu Lisesi
 • Araştırma Merkezi
 • Yüzme Havuzu
 • İlköğretim
 • Yaz Okulu
 • Etüt Merkezi
 • Revir
 • Ortaogretim
 • Çift Dilli Eğitim
 • Spor Salonu
 • Yemekhane
 • Fen Lisesi
 • Kutuphane
 • Akıllı Tahta
 • Kulüpler
 
Blue
Renk ile gösterilen özellikler Kolej'de bulunan özelliklerdir
Blue
Renk ile gösterilen özellikler Kolej'de bulunmayan özelliklerdir
Blue
Renk ile gösterilen özellikler henüz sisteme girilmemiştir.
Günhan Koleji Puanları
Eğitim
5.6
Disiplin
5.6
Aktivite
5.1
Güvenlik
5.6
 

Bu kolej hakkında sen neler düşünüyorsun?

Yorumlar (12) Yapılan yorumlardan tamamen yorumcular sorumludur
 
Nuray Uçankan Okul Hakkındaki Düşüncesi:
Nuray Uçankan
Nuray Uçankan 06 Ağustos 2013, 22:53
(+5)  Oyver Oyver
 
Yorumunuz yayın kriterlerimize uymadığından dolayı yayınlanamamaktadır.
Azra AKBAY Okul Hakkındaki Düşüncesi: Çok İyi
Azra AKBAY
Azra AKBAY 06 Ağustos 2013, 16:19
(0)  Oyver Oyver
 
Ben 4 yıldan beri bu okuldayım ve ailemle benim bu okula devam etmemi düşünüyoruz . Öğretmenler çok iyi eğitim veriyor müdürümüzde bize destek veriyor bu sayede ders çalışmak konusunda daha çok istekleniyoruz . Bu okul bana kendime güvenmeyi öğretti . Ben bir öğrenci olarak bu okuldan çok memnunum . Bazı sosyal faaliyetler az olabilir ama benim ve ailem için bu çok mühim bir konu değil benim için eğitim çok daha önemli. Şimdi bu okulda 5. yılımı okuyacağım .Bence bir kolej olarak gayet iyi bir okul...
Doğa Mutlu Okul Hakkındaki Düşüncesi: Çok İyi
Doğa Mutlu
Doğa Mutlu 03 Ağustos 2013, 21:53
(0)  Oyver Oyver
 
Ben anaokulundan beri bu okuldayım ve 5.sınıfa geçeceğim.Okulumdaki öğretmenlerimden çok memnunum.Tüm öğretmenlerim bize en iyi eğitimi vermek için ellerinden geleni yapıyorlar.Müdürümüz bizim tüm sorunlarımızla ilgileniyor.Okulum eğlenceli geziler düzenliyor.Okulumdan memnunum ve çok seviyorum.
Dilek MUTLU Okul Hakkındaki Düşüncesi: Çok İyi
Dilek MUTLU
Dilek MUTLU 02 Ağustos 2013, 00:46
(+2)  Oyver Oyver
 
Ben iki kızımı da Özel Günhan Kolejinde egitim aldırdım.Büyük kızım 2 sınıftan itibaren 8.sınıf sonuna kadar bu okulda eğitim aldı.OKS sınavlarında %1 lik başarı dilimine girerek Burak Bora Anadolu Lisesinde eğitimine devam etti.Bu başarıyı elde etmemizde katkısı bulunan tüm öğretmenlerimize ve sınav hazırlıkları sırasında tüm imkanlarını öğrencilerine seferber eden okul kurucumuza müteşekkirim.Küçük kızım ise bu yıl 4. sınıfı bitirdi ve aynı okulda devam edecek.Bilgi seviyesini denemek için girdiği birçok dershanenin sınavında tam puan yaparak %100 eğitim bursu kazandı.Yabancı dille ilgili olarak başka bir kolejde ingilizce öğretmenliği yapan arkadaşımın kızımın İngilizce bilgisi ile ilgili söyledikleri ise bizim neden hala bu okulda olduğumuzu kanıtladı bana.Ben bir anne olarak çocuğuma her türlü aktiviteyi okul dışında yaptırabilirim ancak eğitim ve öğretimi sadece okul ortamında aldırabilirim.Günhan Koleji belki sosyal imkanlar olarak önde gelen kolejlerle yarışamayabilir ancak eğitim kalitesi,öğrenciye kattığı özgüven,gösterdiği sevgi ve ilgi ile birçok kolejle yarışacak başarıya sahiptir.Çalışan bir anne olarak kızlarımı her zaman gönül rahatlığıyla bıraktığım bir okul olmuştur benim için.
İnci Karakullukçu Okul Hakkındaki Düşüncesi: Muhteşem
İnci Karakullukçu
İnci Karakullukçu 01 Ağustos 2013, 12:51
(+1)  Oyver Oyver
 
1993 yılında yani daha yeni açıldığında tanıdım Günhan Kolejini. Anaokulunu, İlköğretim Okulunu ve Anadolu Lisesini tecrübe etme şansına sahip oldum. Kızım İlköğretim Okulundan mezun oldu ve Anadolu Lisesini kazanarak okulumuzdan ayrılmak zorunda kaldı. Çünkü o tarihlerde Günhan Anadolu Lisesi henüz açılmamıştı. Günhan Kolejinin öğrencilerine kazandırmış olduğu sağlam bilgilerle ve özgüvenle, gittiği okulda da çok başarılı oldu. İstanbul’un sayılı üniversitelerinden birini kazandı, bitirdi ve şimdi güzel bir mesleği var. Oğlumda daha şanslıydık çünkü Anadolu Lisesini de Günhan’ da okudu. Şimdi üniversiteli. O “aktivitesi bol, büyük okullar” diye adı geçen okullardan mezun olan arkadaşları hazırlık sınıfı okumak zorunda kalırken oğlum hazırlık sınıfını atladı.
Pek çok okul başarılarını parayla satın alırken, Günhan Koleji her bir öğrencisini oya gibi işleyerek, kurucusundan hizmetlisine ödünsüz çalışarak yıllardır başarısına başarı katıyor.
Eğitimde mükemmelliği hedefleyen ve çocukları için en değerli yatırımı yapmak isteyen veliler için “Günhan Koleji” en doğru adres.
Nuray UÇANKAN Okul Hakkındaki Düşüncesi: Muhteşem
Nuray UÇANKAN
Nuray UÇANKAN 01 Ağustos 2013, 12:36
(+1)  Oyver Oyver
 
Yorumunuz yayın kriterlerimize uymadığından dolayı yayınlanamamaktadır.
Nuray UÇANKAN Okul Hakkındaki Düşüncesi: Muhteşem
Nuray UÇANKAN
Nuray UÇANKAN 01 Ağustos 2013, 12:36
(+1)  Oyver Oyver
 
Yorumunuz yayın kriterlerimize uymadığından dolayı yayınlanamamaktadır.
ayca kırtıloglu Okul Hakkındaki Düşüncesi: Çok İyi
ayca kırtıloglu
ayca kırtıloglu 31 Temmuz 2013, 14:23
(+1)  Oyver Oyver
 
Yorumunuz yayın kriterlerimize uymadığından dolayı yayınlanamamaktadır.
AYSUN AKBAY Okul Hakkındaki Düşüncesi: Çok İyi
AYSUN AKBAY
AYSUN AKBAY 31 Temmuz 2013, 13:12
(0)  Oyver Oyver
 
Biz 4 yıldır bu okuldayız.Ve bu okulla devam etmeyi de düşünüyoruz.Biz bu okula gelmeden önce çok araştırdık.Beni en çok etkileyen okulun başarısı oldu.Fiziksel görünüş sosyal aktivite benim için çok önemli değil.Benim için eğitim çok önemli.Başarıları zaten görünürde.Okulun butik az şubeli olması bizim için daha iyi oldu.Çünkü çok samimi ve sıcak ortamda çocuklarımız eğitim görüyor.Müdürümüz ve öğretmenlerimiz çok iyi eğitim almış kaliteli kişiler.Müdürümüz çocuklarımızn sorunlarıyla birebir ilgileniyor.Bu olay hiçbir okulda yok.Atatürkçü kimliğini hiçbir zaman kaybetmeyen bir okul.Çocuklarımın başarısına başarı katan bir okul.Biz okulumuzu çok seviyoruz
Selma Büyükkoç Okul Hakkındaki Düşüncesi:
Selma Büyükkoç
Selma Büyükkoç 30 Temmuz 2013, 21:20
(-1)  Oyver Oyver
 
Biz 5 yıldır bu okuldayiz. 6. Sınıf için kayit yeniledik. Kayittan once okul arastirmasi da yaptık. Evet fiziksel olarak çok muazzam imkanları yok. Fakat eğitim kalitesi olarak kendi kategorisindeki okullar arasında en iyilerden. Geçen yılki SBS sinavinda gayet iyi bir performans gösterdiler. Öğretmenler donanimli ve cocuklara yaklasimlari iyi. Bir sorun oldugunda bunu en yetkili kisiyle konuşabilirsiniz.
Zaten küçük bir okul. Bu da iletisim kolayligi sagliyor. Hic mi sorun yok diye sorabilirsiniz. Sorunsuz yer yok ki. Onemli olan sorun bildirdiginizde dikkate alinmasi. Degisik sosyal aktivite imkanlari yok ama egitim iyi.
Aykut Gediz Okul Hakkındaki Düşüncesi: Kötü
Aykut Gediz
Aykut Gediz 24 Temmuz 2013, 16:41
(+6)  Oyver Oyver
 
Benim oğlum da 5 yıl bu kurumda eğitim gördü. Başarılı ve hırslı bir sınıf öğretmeni ile ilkokulu az sorunla atlattık. Okul öğretmene hiç karışmıyor, bir sistemleri yok. Yani öğretmen dersi istediği gibi işleme özgürlüğüne sahip. Şansınıza iyi bir öğretmene düştüyseniz ne ala. Biz bu konuda şanslıydık.
5 yıl boyunca bir kez bile rehberlik görüşmesi yapılmadı, orada da tek muhatabınız öğretmen. Öğretmen ile sorununuz olunca yol gösterecek kimse yok.
İngilizce eğitimini yetersiz bulduk. Haftada 10 saat İngilizce ile 4 yıl boyunca çok az yol kat edildi. Burada da konu aynı şekilde hangi öğretmene düştüğünüzle ilgili. Standart bir sistemleri yok son yıl çok iyi bir İngilizce öğretmenimiz oldu ve ilk 3 yıl öğrenemediklerini 4. yılda öğrenmeye çalıştı çocuklar. Okulda sistemli bir burs uygulamaları yok, eş -dost bursu kullanılıyor çoğunlukla. Yani bazen başarılı bir öğrenci başarısız bir öğrencinin parasını ödemek durumunda kalabiliyor. Açıkçası tek istikrarı fiyat artışı olan bir düzen bizi endişelendirdi. Bu yıl bizim sınıfımızdaki 21 çocuktan 16 sı benzer sıkıntı ve endişelerle okuldan ayrıldı. En trajikomik yanı ise velilerin ayrılmasındaki nedeni kendilerinde arayacaklarına öğretmene mal etmeleri. Kurulduğu yıllardaki başarısını ilerleyen yıllara taşıma şansını yakalayamamış bir okul bence. Daha kurumsal bir bakış açısıyla yönetilmeye ihtiyacı var. Çocuğunun eğitimini şansa bırakmak isteyenler için ideal bir kurum.
Müge Özdemir Okul Hakkındaki Düşüncesi: Kötü
Müge Özdemir
Müge Özdemir 14 Temmuz 2013, 00:15
(0)  Oyver Oyver
 
Kızım anaokulunda 2 yıl, ilkokul'da da 4 yıl bu okulda okudu.
Anaokulu müdürü çok başarılı biri olduğu için bizi kendisine hayran bırakmıştı. Ama sonrasında gördüm ki iyi öğretmene düşerseniz sorun yok ama okulun herhangi bir sistemi, sorun olan alanları düzeltmeye yönelik bir hareketi maalesef yok.
3 yıl boyunca sınıf öğretmenimizden memnunduk, bu şekilde okulda olan hiçbir sorunu görmezden geldik. Ne zamanki sorun yaşamaya başladığımızda okul müdürü ve sahibi ile muhatap olup tüm gerçekleri görme şansımız oldu ve akabinde kızımı hemen okuldan aldım. Benimle birlikte sınıfın 3/4'ü zaten aynı sebeplerden dolayı okuldan aldılar.
Görüşlerimi dile getirmeye okul sahibinin çağırması üzerine gittiğimde kendi fikirlerine ters birkaç cümle edince beni odasından kovdu. Kinaye yapmıyorum, odasından kovuldum. Komik ama gerçek.
Üstüne okuldaki sorunları görmek yerine suçlu aradığı için çok değerli öğretmenimizi de okuldan kovdu. Halbuki herkesin tüm derdi sorunları dile getirip ortak çözüm konusunda yapıcı olarak yaklaşabilmekti.
Göndermek isteyenler için kısaca okulu özetlemek gerekirse devlet okulundan hallice bir okuldur. Atatürkçü olmak ile övünür ama bu yönde özel günlerde tören dışında hiçbir aktivite yapmaz. Okul küçük olduğundan varolan aktivitelerde çok düzgün işlemez. Örneğin masa tenisi dersi vardır, tek masada birçok kişi sıra bekleyip kendi kendine masa tenisi sıra buldukça öğrenmeye çalışır. Ya da dans dersinde 8. sınıf ile 1. sınıf aynı derstedir. Birbirlerine uyum sağlayamazlar.
İngilizce'ye gelinde ilk 3 yılımız boşa geçti diyebilirim ama son sınıf öğretmenimiz gayet iyidi ve çok şey öğretti. Ama okulun bir sistemi vs yoktur, herşey öğretmene bağlıdır.
Keza aynı şey sınıf öğretmeni içinde geçerlidir.
Okul başarıları ile övünür ama dikkat edin çoğu eski başarılarıdır. İlginçtir başarı diye astıkları pankartları okula denetime gelindiğinde indirirler. Hatta denetime gelindiğinde okulda yemek yenilen yer bile değiştirilir.

Kısaca çocuğunuzu vermeden ciddi araştırıp verin derim.....
Detaylı bilgi isteyenler için birçok veli ve hatta öğretmen ile görüştürebilirim.
Kolej İletişim Bilgileri
Adres
: PİRİREİS SOKAK NO:53 MALTEPE/İSTANBUL
Tel
: 2163833769 - 2164420193
Fax
: 2164412795
Mail
: Gizli
Twitter
: Twitter Sayfası


Kurucu
Kurucu:
Harita